החזון שלנו

Pool-In שמה לעצמה כמטרה להיות מובילה בתחום הבריכות בישראל. שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות על מנת לפתח, לתכנן ולעצב בריכות שחיה פרטיות, מוצרים ופתרונות בתחום זה אשר יסייעו להעצמת החוויה המשפחתית המשותפת. תוך הקפדה על רמת שירות גבוה ביותר וחווית קניה מושלמת וייחודית ללקוחותינו הפרטיים.

 

 

 לפתח לשותפינו העסקיים כלים ופתרונות שיעזרו להם להתמודד מול לקוחותיהם. להשקיע בהון האנושי בתוך הארגון מתוך הכרה שהינו הנדבך העיקרי בהנעת החברה ולהיות מקור גאווה לעובדינו בבחירתם ב-POOL-IN כמקום עבודה.

0

לקוחות

0

בריכות עיליות

0

בריכות שקועות

בוחרים

עולם בריכות השחייה הפרטיות עובר בשנים האחרונות שינוי תפיסתי עצום. עד לא מזמן בריכות שחיה פרטיות היו נחלת העשירים בלבד , בעיקר עקב מחירם הגבוה. כיום כתוצאה מתהליכי ייצור חדשניים, בריכות שחיה פרטיות הפכו לנגישות לכל כיס.

יותר ויותר אנשים פרטיים מבינים את היתרונות שבבריכת שחיה פרטית ובמהרה הדבר הפך לחוויה משפחתית מהנה ספורטיבית ומגבשת ולחגיגה עיצובית ייחודית אשר מביאה עימה תחושת יוקרה מהפנטת, שבסופה גם משביחה את הנכס משמעותית יותר אל מול ההשקעה.

 אנחנו ב-POOL-IN שותפים לצורך שלכם בהעצמת ההרמוניה המשפחתית, ביצירת אינסוף רגעי אושר ושמחה, בהגברת תחושת ביטחון ונוחות מקסימלית עבור משפחתכם ועבורכם. 

הבריכות שפיתחנו עבורכם האיכות והעיצוב הייחודי יחד עם תהליכי ייצור מתקדמים, נולדו מתוך מחויבות אמיתית להעצים את מה שחשוב לכם ולמשפחותיכם.

אנשינו המקצועיים ישמחו ללוות אתכם בכל רגעי ההתלבטויות, יענו על כל שאלותיכם ויהפכו את חששותיכם הלגיטימיים, לחוויית קניה מהנה ומרגשת.